Podkłady pod panele, maty akustyczne – Kontakt ze sklepem Euro-Floors

Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej klasy podkładów akustycznych tzw. mat kwarcowych pod panele podłogowe, podłogi winylowe (winyle) a także paneli podłogowych Alsafloor z francuskiej fabryki Alsapan EPI oraz innych podłóg renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości podkłady poliuretanowo mineralne PUM, podkłady z polistyrenu ekstrudowanego XPS, podkłady na ogrzewanie podłogowe, folie i wiele innych materiałów niezbędnych do ułożenia wymarzonej podłogi.

Klientów, którzy chcieliby kupić podkłady osobiście podkłady pod panele podłogowe w Szczecinie zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Ku Słońcu 68. Nasi fachowcy z przyjemnością pomogą wybrać Państwu odpowiednie maty, w zależności od państwa potrzeb.

email: maty@eurofloors.pl

Telefony odbieramy w godzinach 9.30 – 18.00:

+48 882 956 548

Godziny otwarcia punkty sprzedaży:

  • Poniedziałek – piątek: 9.30-18.00
  • Sobota: 10.00-13.30

Kontakt z Euro-Floors

Mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nas podkładów? Chcą Państwo zapytać o dostępność wybranych mat?

Jeśli tak, zapraszamy do przesyłania zapytań poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy. Zachęcamy też do odwiedzania naszego sklepu z panelami w Szczecinie.

ul. Słoneczny Sad 4H, 72-002 Dołuje, Szczecin

Kontakt Euro-Floors

Mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nas podłóg? Podobają się Państwu nasze panele podłogowe? Chcą Państwo zapytać o dostępność wybranych modeli paneli podłogowych?

Jeśli tak, zapraszamy do przesyłania zapytań poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy. Zachęcamy też do odwiedzania naszego salonu z panelami w Szczecinie.